W uroczystość M Bożej Częstochowskiej odeszła od nas mgr Zofia Schiffer bez reszty oddana NSZZ "S"

Z serdecznym żalem i w smutku żegnamy

Ś. P.

Zofię Schiffer

Z podziwem pozostajemy dla Jej rzetelności i szlachetnego poświęcenia, całej aktywności zawodowej, długiego, pięknego życia dla Akademii Medycznej, a później dla Uniwersytetu Jagiellońskiego. Z wdzięcznością myślimy o Jej ofiarności dla innych osób, o Jej dobroci i wspaniałym uśmiechu, o Jej podtrzymującej nas zawsze pogodzie ducha, przy utrzymaniu zawsze eleganckiego sposobu bycia, co dla Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” UJ, w skład której wchodziła - i dla wszystkich członków Uniwersyteckiej Solidarności - było wielkim darem.

Uroczystości pogrzebowe na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie odbyły się w dniu 3 września 2020 r.

NSZZ „Solidarność”

Uniwersytetu Jagiellońskiego