Odszedł nasz przyjaciel-dr Jan Szczeklik

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Dr . Jana Szczeklika

Odszedł człowiek całym sercem oddany Uniwersytetowi Jagiellońskiemu, związany z ruchem „Solidarności" od początku istnienia Związku, wieloletni członek i przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność" UJ, dobry kolega,

ofiarny i cierpliwy orędownik praw pracowniczych oraz dobrych praktyk życia uczelnianego.

Niespotykana aktywność i zaangażowanie w działalność związku budziły podziw i szacunek. Niezwykle pracowity i sumienny, życzliwy ludziom, z wielką troską odnosił się do ich problemów.

Jego odejście jest dla „Solidarności" uniwersyteckiej ogromną stratą. Pozostanie w naszej pamięci jako Człowiek niezwykły i oddany Przyjaciel.

Odprowadzenie Zmarłego od bramy cmentarza Podgórskiego nastąpi w czwartek dnia 21 sierpnia 2014 roku o godz. 12.10.

Żonie i Rodzinie składamy wyrazy szczerego współczucia

Komisja Zakładowa i członkowie NSZZ „ Solidarność"

Uniwersytetu Jagiellońskiego

Data opublikowania: 20.08.2014