wypłata 200 zł wszystkim pracownikom UJ przed świętami 2014r

Kraków, dnia 3 grudnia 2014 r.

Szanowny Pan

Prof. dr hab.  Jacek Popiel

Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiegods. Kadrowych i Finansowych

Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność" UJ zapoznała się z Pańską inicjatywą wypłacenia     w grudniu 2014 roku wszystkim pracownikom Uniwersytetu jednorazowego dodatku      do wynagrodzenia w kwocie 200 złotych, ze środków wynikających z tego, że w bieżącym roku kwot przeznaczonych na podwyżki wynagrodzeń nie obciąża się odpisem na zakładowy fundusz świadczeń socjalnych.

Komisja z satysfakcją podchodząc do Pańskiej inicjatywy, postanowiła złożyć Panu Rektorowi uprzejme podziękowanie za to, że zechciał Pan w szczególny sposób pomyśleć w okresie przedświątecznym o wszystkich pracownikach Uniwersytetu, bez wprowadzania jakiegokolwiek zróżnicowania.

Proszę o przyjęcie wyrazów szacunku

Data opublikowania: 08.12.2014